NA ŻYWO
Trójka
Prowadzi:
Redakcja Trójki
RAMÓWKA
AUDYCJE
ARTYKUŁY
PLAYLISTA
LISTA PRZEBOJÓW TRÓJKI
KONKURSY
ZESPÓŁ
O tym, co nas czeka w Afganistanie w Pulsie Trójki
Szef MON Aleksander Szczygło przygląda się w Afganistanie przygotowaniom polskich żołnierzy do misji w tym kraju. Rozmowa z gen. Stanisławem Koziejem i wicemarszałkiem Sejmu Bronisławem Komorowskim.
22 maja 2007 17:45
Zobacz także
zobacz wszystkie
Zabójstwo w Białej Podlaskiej. "Robota zlecona przez Putina"
Zarząd szpitala odwołany. "Ponieśli odpowiedzialność"
Zarobki lekarzy. "Nie było sposobu, żeby ugryźć ten problem"
Co zrobi Nawrocki ws. orderu? "To nie jest odznaka klubowa"
Wybory w Krakowie. Nowy prezydent rozwiąże problemy miasta?
Nawrocki gra na zwłokę ws. orderu? "Będą konsekwencje"