NA ŻYWO
Trójka
Prowadzi:
Redakcja Trójki
RAMÓWKA
AUDYCJE
ARTYKUŁY
PLAYLISTA
LISTA PRZEBOJÓW TRÓJKI
KONKURSY
ZESPÓŁ
"Wszystko" – reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej
Artur Wyrzykowski przez kilka miesięcy zbierał pieniądze na swój film w Internecie. Nie miał pieniędzy, ale bardzo chciał zrobić film. Zwrócił się do internautów o wsparcie realizacji. Premiera wkrótce.
13 czerwca 2007 18:15
Dziś w Trójce reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej "Wszystko".
Zobacz także
zobacz wszystkie
"Żyły mnie lubią" - reportaż Magdy Skawińskiej
"Wielowątkowe życie Zosi" - reportaż Grażyny Wielowieyskiej
"Orkiestra za kratami". Reportaż Jakuba Tarki o koncertach w więzieniu
Reportaż w Trójce 23 czerwca godz. 18:36
Reportaż w Trójce 24 czerwca godz. 18:38
Reportaż w Trójce 25 czerwca godz. 18:39