NA ŻYWO
Trójka
Prowadzi:
Redakcja Trójki
RAMÓWKA
AUDYCJE
ARTYKUŁY
PLAYLISTA
LISTA PRZEBOJÓW TRÓJKI
KONKURSY
ZESPÓŁ
"Wszystko" – reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej
Artur Wyrzykowski przez kilka miesięcy zbierał pieniądze na swój film w Internecie. Nie miał pieniędzy, ale bardzo chciał zrobić film. Zwrócił się do internautów o wsparcie realizacji. Premiera wkrótce.
13 czerwca 2007 18:15
Dziś w Trójce reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej "Wszystko".
Zobacz także
zobacz wszystkie
"My, położne" - reportaż Alicji Głów
"Księżyc lubi Polaków" - reportaż Jakuba Tarki
"Kosa - na zawsze chłopak z garażu". Reportaż Hanny Dołęgowskiej
"Kosa na zawsze chłopak z garażu" - reportaż Hanny Dołęgowskiej
"Żyły mnie lubią" - reportaż Magdy Skawińskiej
"Wielowątkowe życie Zosi" - reportaż Grażyny Wielowieyskiej