NA ŻYWO
Trójka
Prowadzi:
Redakcja Trójki
RAMÓWKA
AUDYCJE
ARTYKUŁY
PLAYLISTA
LISTA PRZEBOJÓW TRÓJKI
KONKURSY
ZESPÓŁ
"Wszystko" – reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej
Artur Wyrzykowski przez kilka miesięcy zbierał pieniądze na swój film w Internecie. Nie miał pieniędzy, ale bardzo chciał zrobić film. Zwrócił się do internautów o wsparcie realizacji. Premiera wkrótce.
13 czerwca 2007 18:15
Dziś w Trójce reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej "Wszystko".
Zobacz także
zobacz wszystkie
"Wiedział, że dobrze mierzył". Niewyjaśniona sprawa Zbigniewa Wołoszyna
"Wiedział, że dobrze mierzył" - reportaż Joanny Bogusławskiej
"Hej, na koń" - reportaż Grażyny Wielowieyskiej
"My, położne" - reportaż Alicji Głów
"Księżyc lubi Polaków" - reportaż Jakuba Tarki
"Kosa - na zawsze chłopak z garażu". Reportaż Hanny Dołęgowskiej