Trójkowe podsumowanie Lato z Radiem Festiwal 2018

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Trójkowe podsumowanie Lato z Radiem Festiwal 2018
Marek Niedźwiecki w studiu plenerowym TrójkiFoto: Darek Kawka/Polskie Radio

Lato z Radiem Festiwal 2018 za nami. Marek Niedźwiecki podsumował całe wydarzenie w poniedziałkowej audycji "Do południa". W plenerowym studiu Trójki pojawili się goście. 

Posłuchaj

Tomasz Żąda o Lato z Radiem Festiwal 2018 (Do południa/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

– Nawet nie piłem kawy w trakcie audycji, tylko wodę mineralną. Przede wszystkim miałem znakomite koleżanki i kolegów do pomocy – opowiadał Markowi Niedźwieckiemu Tomasz Żąda, który wczoraj przez ponad dwanaście godzin nadawał prosto z pokładu Daru Pomorza.

Do sklepów trafiła właśnie płyta "Lato z Radiem Festiwal". Znalazły się na niej utwory wykonawców, którzy wczoraj wystąpili w Gdyni. – Sprzedaliśmy na dwóch stoiskach ponad tysiąc sztuk. Każdy, kto nie pojawił się wczoraj na festiwalu, może pójść do najbliższego sklepu muzycznego i zakupić album – mówi Piotr Nagłowski, dyrektor Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

– Myślę, że największym wyzwaniem była pogoda. Jeszcze dwa tygodnie temu przewidywano fatalne warunki. Z upływem czasu było coraz lepiej. Ostatecznie pogoda była wymarzona. Nie było gorąco i wiał wiatr, który niósł dźwięk – podkreślił Piotr Metz, dyrektor artystyczny Lato z Radiem Festiwal. 

– Ja mam nadzieję, że słuchacze, tak jak my, są z tego wydarzenia bardzo zadowoleni. Koncerty były świetne. To było niesłychanie wielkie przedsięwzięcie. Wszystko potoczyło się bardzo sprawnie – podsumował Piotr Baron. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań. 

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Goście: Tomasz Żąda (dziennikarz radiowej Trójki), Piotr Nagłowski (dyrektor Agencji Muzycznej Polskiego Radia), Piotr Metz (dziennikarz radiowej Trójki), Dariusz Małszycki (Muzeum Miasta Gdyni), Piotr Baron (dziennikarz radiowej Trójki) 
Data emisji: 27.08.2018
Godzina emisji: 9.20, 9.44, 10.15, 10.35, 11.24, 11.31

kw/mk

Polecane