Lato z Radiem Festiwal. "Gdynia stawia na kulturę"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Lato z Radiem Festiwal. "Gdynia stawia na kulturę"
Studio plenerowe radiowej Trójki na pokładzie Daru Pomorza Foto: Magdalena Trzaska/Polskie Radio

To było specjalne wydanie "LP Trójki", w której Piotr Baron nadawał prosto z Daru Pomorza. 

Wszystko w związku z największą otwartą, niebiletowaną imprezą muzyczną wakacji, która już 26 sierpnia odbędzie się na gdyńskim Skwerze Kościuszki, czyli Lato z Radiem Festiwal. Relacje, wywiady z gwiazdami i wszystkie koncerty transmitowane będą przez anteny Polskiego Radia, w tym radiową Trójkę, i portal PolskieRadio.pl.

Tu można posłuchać pierwszej godziny LP Trójki z 24 sierpnia >>>

Tu można posłuchać drugiej godziny LP Trójki z 24 sierpnia >>>

– Kompaktowość Gdyni jest jednym z wielu atutów. Oferujemy uroki wielkiej metropolii, ale oprócz tego możemy dać luksus kompaktowości. Dlaczego muzyka? Dlatego, że to miasto stawia na kulturę – mówiła wiceprezydent Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała. 

<<< Lato z Radiem Festiwal 2018 – serwis specjalny >>>

Do uczestnictwa w tym unikatowym projekcie zaproszonych zostało 16 czołowych artystów polskiej sceny muzycznej. 26 sierpnia podczas całodniowego wydarzenia artyści zagrają na dwóch scenach. Na scenie Polski Top zaprezentują się kolejno: Smolik / Kev Fox, Brodka, Kortez, Coma, Fisz Emade Tworzywo, Ørganek i Krzysztof Zalewski. Natomiast na scenie Idzie nowe zagrają: Oxford Drama, Król, Rebeka, Daria Zawiałow, xxanaxx, Tulia, MaJLo i Barbara Wrońska. Początek koncertów o godz. 13.00.

***

Tytuł audycji: LP Trójka
Prowadzi: Piotr Baron
Goście: 
Katarzyna Gruszecka-Spychała (wiceprezydent Gdyni), Marek Twardowski (kustosz Daru Pomorza), Tomasz Kowalczewski (wicedyrektor Programu III Polskiego Radia), 
Data emisji: 24.08.2018
Godzina emisji: 10.05

kw/mk

Polecane