w mbk 4.11.07.

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
w mbk 4.11.07.

MBK - w ciągłym ruchu. Zatrzymał się właśnie na chwilę, żeby zaktualizować program. Dziś - wydanie międzymiastowe i międzymiejscowe, bo w samej Warszawie jesteśmy w wielu miejscach.

MBK - w ciągłym ruchu. Zatrzymał się właśnie na chwilę, żeby zaktualizować program. Dziś - wydanie międzymiastowe i międzymiejscowe, bo w samej Warszawie jesteśmy w wielu miejscach: głównie w Zamku Ujazdowskim, ale także w Teatrze Wytwórnia na Pradze i myślami w Laboratorium Dramatu, i w ... trójkowym ogródku. Zaczynamy od Teatru Polskiego we Wrocławiu, skąd do Teatru Narodowego przyjedzie "Lincz" w reżyserii AGNIESZKI OLSTEN, oryginalnie oświetlony przez WOJTKA PUSIA.

 

Z Zamku zapowiadamy wraz z JANUSZEM MARKIEM Rozdroże 2007, a z Teatru Wytwórnia relacjonujemy najnowszą premierę Teatru Bretoncaffe / SŁAWEK KRAWCZYŃŚKI, DOMINIK STRYCHARSKI /. Na linii - także Teatr Wspólczesny w Szczecinie, skąd ANNA AUGUSTYNOWICZ i EWA MADRUJ zapraszają na noc listopadową z "Weselem". Sprzed tygodnia - zaś, z Krakowa - P.S. do rozmowy z młodym reżyserem - MICHAŁEM BORCZUCHEM o "LuLu". - I wreszcie - powrót do Warszawy, do studia, żeby ewentualnie zagrać Tango Pauli Kinaszewskiej, jako zapowiedź jej koncertu w Laboratorium Dramatu. - A tu tymaczsem - "Szewcy /już/ u bram"!

- Jesteśmy na to gotowe:

Baszka Marcinik, Sylwia Domańska. 

Polecane