Joe Perry: Johnny Depp mieszka w domy pełnym muzyków

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Joe Perry: Johnny Depp mieszka w domy pełnym muzyków
Johnny Depp i Joe Perry w trakcie występu Hollywood VampiresFoto: A.PAES/Shutterstock.com

Już w najbliższy wtorek na warszawskim Torwarze odbędzie się koncert Hollywood Vampires. Zespół powołało do życia trzech artystów: Alice Cooper, Johnny Depp i Joe Perry. Z tym ostatnim rozmawiał Piotr Stelmach.

Joe Perry jest znany przede wszystkim ze swoich występów z grupą Aerosmith. Jak doszło do tego, że trafił do supergrupy Hollywood Vampires? – Mniej więcej 4, albo 5 lat temu byłem w Los Angeles, gdzie kończyłem moją książkę. Spotkałem się z Johnnym Deppem, z którym się przyjaźnię. Powiedział mi wtedy: "powinieneś spróbować czegoś nowego. Nie wydaje mi się, żebyś nagrał już swój najlepszy krążek". Przyznałem mu rację. Znałem już wtedy Johnnego, by wiedzieć, że jest równie dobrym muzykiem co aktorem. Szanuję go jako gitarzystę. Powiedział mi wtedy, że niedaleko ma dom i studio nagraniowe. Zaproponował bym się tam wprowadził i zaczął pracować nad płytą – wspomina początki projektu Hollywood Vampires Joe Perry.

Jak mówi sam gitarzysta, od tego momentu wypadki potoczyły się bardzo szybko. – Usiedliśmy wspólnie i zaczęliśmy pracę nad Hollywood Vampires. Zanim się spostrzegliśmy, planowaliśmy już pierwsze tournée – wspomina Joe Perry. Czemu początkowo nie był on chętny do współpracy Johnnym Deppem? Tego dowiedzieć się można z pełnego nagrania rozmowy.

Tu można posłuchać pierwszej godziny audycji z 9 czerwca 2018 >>>

Tu można posłuchać drugiej godziny audycji z 9 czerwca 2018 >>>

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której Piotr Stelmach rozmawiał również z Leskim.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Piotr Stelmach
Gość:
Joe Perry (muzyk, zespół Aerosmith), Leski (muzyk)
Data emisji: 9.06.2018 
Godzina emisji: 17.11

ml

Polecane