"I Love Radio" w Trójce!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"I Love Radio" w Trójce!
Dla słuchaczy mamy kubki i koszulki z napisem akcji "I LoveRadio"Foto: Polskie Radio

11 kwietnia, w Polski Dzień Radia, na antenach Polskiego Radia między godziną 8.00 a 8.30 wyemitowany zostanie specjalny charytatywny blok reklamowy. W tym dniu przygotowaliśmy wyjątkowe audycje oraz konkursy i zabawy dla słuchaczy.

Posłuchaj

Przemysław Bluszcz: moja przygoda z radiem zaczęła się od Listy Przebojów Trójki (Zapraszamy do Trójki - ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

I Love Radio to wspólna akcja pięciu największych nadawców w Polsce, której celem jest popularyzacja radia jako efektywnego medium reklamowego. W Polski Dzień Radia, na antenach konkurujących na co dzień ze sobą grup radiowych, został wyemitowany wspólny Charytatywny Blok Reklamowy. Specjalny blok reklamowy pojawił się w tym samym czasie na antenach nadawców zrzeszonych w projekcie I Love Radio, a więc w 164 rozgłośniach ogólnopolskich, ponadregionalnych i lokalnych. Spoty reklamowe usłyszeliśmy w porannych pasmach stacji, pomiędzy godziną godz. 8.00 a 8.30.

Całkowity dochód ze sprzedaży reklam w bloku charytatywnym przekazany zostanie na rzecz Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu w Krośnie, które pomaga przywracać dzieciom słuch i integrować je ze środowiskiem, aby w przyszłości mogły funkcjonować na równi ze słyszącymi. 

W tym szczególnym dla radia dniu na antenach Polskiego Radia nie zabrakło specjalnych audycji oraz konkursów i zabaw z nagrodami. 

W Trójce przez cały dzień prozę na temat radia czytali: Grażyna Barszczewska, Maria Seweryn, Andrzej Mastalerz, Przemysław Bluszcz, Rafał Królikowski oraz Krzysztof Gosztyła. Na słuchaczy w porannym i popołudniowym programie "Zapraszamy do Trójki" oraz w audycji "Do południa" czekały będą zestawy kubków i koszulek z nazwą akcji "I Love Radio". Nagrania  przygotowała Natalia Grzeszczyk.

Polecane