Natalia Sikora i Voodoo Dog wystąpili w Trójce

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Natalia Sikora i Voodoo Dog wystąpili w Trójce
Natalia Sikora w TrójceFoto: Wojciech Kusiński/PR

Voodoo Dog to nowy autorski projekt Natalii Sikory – głosu jedynego w swoim rodzaju i osobowości, która potrafi rozrywać dusze.

Posłuchaj

Natalia Sikora i Voodoo Dog na trójkowej scenie (Koncerty w Trójce)
+
Dodaj do playlisty
+

Transmisja koncertu Voodoo Dog ze studia im. Agnieszki Osieckiej odbyła się 4 lutego.

To owoc 2013 roku, kiedy to zdecydowała się wziąć udział w programie "The Voice of Poland II", którego została zwyciężczynią.

Jej wykonanie "Cry Baby" Janis Joplin oczarowało jurorów, ale przede wszystkim publiczność i dobę po emisji osiągnęło ponad milion odsłuchań w internecie. Juror Marek Piekarczyk klęknął przed nią na kolana i nazwał "czarną królową".

Rock'n'roll, blues i hard rock to gatunki, w których Natalia Sikora odnajduje się doskonale. Zaśpiewała "Cry Baby" i rok później wcieliła się w rolę Janis Joplin, a w 2016 przygotowała koncert z repertuarem legendarnej artystki pt. "Buried Alive In The Blues". Napisała tekst i zaśpiewała kluczowy "Buried Alive In The Blues", do którego Janis nie zdołała za życia nagrać wokalu. – To moja pełnia z Kosmosem. To przełom w moim życiu – mówiła Natalia Sikora.

– Śpiewanie to moje życie. Nie nauczyłaby mnie tego żadna szkoła. Otrzymałam dar i rozwijam swoje zadania na polu autorskim jako twórca, a Voodoo Dog to żywioł, to materiał mojego życia, który gram z zespołem, jakiego szukałam kilka lat. To wielka praca – dodaje Natalia Sikora.

Zespół Voodoo Dog wystąpił w składzie::

Natalia Sikora – wokal
Paweł Stankiewicz – gitara
Krzysztof Nowicki – gitara
Wojciech Ruciński – bas
Wawrzyniec Dramowicz – perkusja
Bartek Smorągiewicz – saksofon
Adam Wojutyński – puzon
Daniel Kalamon – trąbka

(mat. promocyjne)

Polecane