Kortez, niXes, L.Stadt i Decadent Fun Club zagrają podczas 12. Trójkowej "Offensywy de Luxe"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Kortez, niXes, L.Stadt i Decadent Fun Club zagrają podczas 12. Trójkowej "Offensywy de Luxe"
zdjęcie ilustracyjne Foto: materiały promocyjne

Już od 2007 roku, w jeden ze styczniowych piątków, Piotr Stelmach zaprasza słuchaczy Trójki na specjalne wydanie swojej autorskiej audycji "Offensywa". 

Tym razem odbędzie się ona 12 stycznia, a w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wystąpią: Kortez, niXes, L.Stadt i Decadent Fun Club. Podczas koncertu zostaną wręczone również "Szczoty", czyli doroczne nagrody "Offensywy de Luxe". Początek koncertu i transmisji o godz. 22.05.

– To już dwunasta edycja "Offensywy De Luxe". I znów będzie miała imponujący skład – zapowiada Piotr Stelmach, gospodarz wieczoru. I nie przesadza, bo jego zaproszenie do zagrania w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej przyjęli artyści, których nie trzeba przedstawiać nie tylko słuchaczom "Offensywy". Będą to: podbijający listy przebojów i serca słuchaczy Kortez (z piosenkami z nowej płyty "Mój dom”); Ania Rusowicz z nowym, zaskakującym projektem niXes; nietuzinkowy i bardzo ambitny zespół L.Stadt, a wreszcie niedawni debiutanci, czyli nietuzinkowa i obiecująca grupa Decadent Fun Club.

image003.jpg

Wszyscy uczestnicy "Offensywy de Luxe" otrzymają prestiżowe nagrody – słynne "Szczoty". – Ale niewykluczone, że to nie wszyscy goście, którzy tego wieczoru pojawią się na trójkowej scenie, bo "Offensywa de Luxe" to zawsze był koncert z niespodziankami – mówi Piotr Stelmach, gospodarz wieczoru.

Transmisja na antenie Trójki w piątek 12 stycznia od godz. 22.05.

Polecane