Malé české blues, czyli Jaromir Nohavica gościem Marka Niedźwieckiego!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Malé české blues, czyli Jaromir Nohavica gościem Marka Niedźwieckiego!
Marek Niedźwiecki i Jaromir NohavicaFoto: Polskie Radio

– W życiu nie uwierzyłbym, że moja piosenka mogłaby być na "Liście Przebojów Trójki" wyżej niż takie legendy jak U2 czy Led Zeppelin – mówi Jaromir Nohavica.

Posłuchaj

Jaromir Nohavica gościem "Listy Przebojów Trójki"! (Lista przebojów Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

Jego utwory "Empire State" i "Czarna dziura" od tygodni utrzymują się na najwyższych miejscach Trójkowego zestawienia. Popularność czeskiego artysty podkreśla zainteresowanie jego koncertami – zaplanowane na przyszły rok występy Jaromira Nohavicy w Bielsku-Białej zostały już wyprzedane. – Niezwykle miło słyszeć takie rzeczy. To prawdziwy zaszczyt – dodaje muzyk.


nohavica jaromir_663.jpg
LP3: Jaromir Nohavica niepokonany!

Najnowszy album artysty, "Poruba", jest bardzo szczególny. – Pierwszy raz miałem okazję zaśpiewać po polsku. To piękny język i bardzo się cieszę, że mogłem to zrobić – mówi.

Już za tydzień, w trakcie ostatniej tegorocznej licytacji Święta bez Granic 2017, do zdobycia będzie specjalny przedmiot przekazany przez Jaromira Nohavicę.

Jakie są zwyczaje świąteczne w domu Nohaviców? Jaką rocznicę świętują wspólnie Marek Niedźwiecki i jego gość? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego wywiadu oraz do słuchania "Listy przebojów Trójki".

***

Tytuł audycji: Listy przebojów Trójki
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Goście: Jaromir Nohavica (muzyk)
Data emisji: 15.12.2017
Godzina emisji: 21.11

ml/gs