Wszystkie smaki Wielkiego Jabłka, czyli "Trójka – jesteśmy połączeni" w Nowym Jorku

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Wszystkie smaki Wielkiego Jabłka, czyli "Trójka – jesteśmy połączeni" w Nowym Jorku
"Trójka - jesteśmy połączeni" z Nowego JorkuFoto: Gabriela Darmetko/PR

O czym marzył Robert De Niro, kiedy dorastał w Małej Italii? Jak wysoka jest tegoroczna choinka w Rockefeller Center? Tego wszystkiego mogli się Państwo dowiedzieć w środę 15 listopada - dzięki relacjom Gabrieli Darmetko w ramach cyklu "Trójka - jesteśmy połączeni".

Posłuchaj

Bogata historia miasta, które nigdy nie śpi (Zapraszamy do Trójki – ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

Dziennikarze z ul. Myśliwieckiej kontynuują reporterskie podróże po świecie w ramach reporterskiego cyklu "Trójka - jesteśmy połączeni". A wszystko po to, by przybliżyć słuchaczom historię i teraźniejszość – zarówno tych znanych (czasem tylko pozornie), jak i bardziej egzotycznych państw. Kolejnym miejscem, które odwiedził Program 3 Polskiego Radia, był Nowy Jork.

– To miasto, w którym spełniają się marzenia, mieszają kultury z całego świata, wszystko zmienia się z dnia na dzień, a korki na Manhattanie zdarzają się nawet w środku nocy. Mimo to miliony ludzi nie wyobrażają sobie życia gdzie indziej – mówi Gabriela Darmetko, która opowiedziała słuchaczom Trójki, dlaczego Nowy Jork jest tak fascynującym miejscem. 

Jej relacji można było posłuchać w środę 15 listopada w porannym i popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz w audycji "Do Południa".

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: Seul, TbilisiWenecję, Tel Awiw i Jerozolimę, Los Angeles, Pulę, Podgoricę, Astanę, OdessęKluż-Napokę oraz Kaliningrad.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – ranekDo południa, Zapraszamy do Trójki – popołudnie
Prowadzą: Marcin ŁukawskiKatarzyna BorowieckaKrystian Hanke
Autorka materiałów reporterskich: 
Gabriela Darmetko
Data emisji: 
15.11.2017
Godziny emisji: 6.22, 7.43, 10.29, 16.24, 17.23

mk/ab

Polecane