"Nocny Bohdan" i opowieści z przeszłości

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Nocny Bohdan" i opowieści z przeszłości
Bohdan Łazuka w studiu Polskiego Radia Foto: Grzegorz Śledź/PR2

Niedługo będzie obchodził urodziny, wkrótce wydaje płytę (pierwszą od 1989 roku) z nowymi piosenkami. Bohdan Łazuka był gościem Trójki.

Posłuchaj

"Nocny Bohdan" i opowieści z przeszłości (Akademia rozrywki/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

"Próżno w dzisiejszych czasach nafaszerowanych chaosem informacyjnym, zunifikowanymi rozwiązaniami, które niestety weszły również w sferę kultury, tworząc bardzo często mniej lub bardziej przyswajalną papkę, znaleźć produkt, który będzie charakterystyczny, wyróżniający się i - co najważniejsze - posiadający swoją autorską identyfikację. Taki jest najnowszy album Bohdana Łazuki"– przekonuje wydawca płyty "Nocny Bohdan".

To artystyczne przedsięwzięcie było nie lada wyzwaniem zarówno dla pana Bohdana, jak i twórców biorących udział w projekcie. W gronie artystów, których usłyszymy na płycie, znaleźli się m.in. Maciej Maleńczuk, Mika Urbaniaka, Marek Piekarczyk, Natalia Niemen, a nawet… Krystyna Czubówna.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której mówimy o nowym albumie Bohdana Łazuki, a sam gość Trójki zdradza, czy zdarza mu się jeszcze "mówić czubaszkami" i wspomina, dlaczego Jerzy Dobrowolski kopał go w kostki. Opowiada także, w jakiej sytuacji uratowało go to, że… "śnił mu się towarzysz Stalin".

***

Tytuł audycji: Akademia rozrywki
Prowadzi: Natalia Grzeszczyk
Data emisji: 27.10.2017
Godzina emisji: 13.09

mat. promocyjne/mk/ab

Polecane