Bracia Golcowie i ich górski optymizm

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Bracia Golcowie i ich górski optymizm
Bracia Golcowie w studiu TrójkiFoto: Wojciech Kusiński/PR

– W tym roku obchodzimy 20-lecie działalności. Od początku zakładaliśmy, że nasza muzyka ma być pozytywna, z bananem na ustach – mówią w Trójce bracia Golcowie.

Posłuchaj

Bracia Golcowie i ich górski optymizm (Cogito ergo/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Gośćmi audycji "Cogito ergo..." tym razem byli muzycy, bracia – Łukasz i Paweł Golcowie.  Rozmowa poświęcona była źródłom ich muzycznej energii, rynkowi polskiej piosenki, edukacji muzycznej w szkole i poza szkołą oraz wartościom, jakie niesie muzyka ludowa. Nie zabrakło oczywiście piosenek zespołu Golec uOrkiestra. Zapraszamy do oglądania dołączonego nagrania wideo oraz galerii zdjęć.

***

Było to już trzynaste spotkanie w ramach autorskiego cyklu Macieja Pawlickiego "Cogito ergo…" – pogłębionych, pełnych refleksji rozmów z postaciami ze świata m.in. kultury i nauki na temat spraw najważniejszych, ale też otaczającej nas codzienności. Do tej pory gośćmi dziennikarza byli: Krzesimir Dębski, Jerzy Grunwald, Ryszard Legutko, Piotr Liroy-Marzec, Halina Łabonarska, Tomasz Łysiak, Włodek Pawlik, Jan Pietrzak, Jan Polkowski, Marcin Wolski, Krzysztof Zanussi i Arkadiusz Gołębiewski.

Audycja powstaje we współpracy z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym.

***

Tytuł audycji: Cogito ergo…
Prowadzi: Maciej Pawlicki
Goście: Łukasz i Paweł Golcowie (muzycy)
Data emisji: 28.10.2017
Godzina emisji: 
16.08

Polecane