Tori Amos wystąpiła w radiowej Trójce

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Tori Amos wystąpiła w radiowej Trójce
Tori Amos podczas występu w TrójceFoto: Łukasz Kowalski

Po serii tłumnie obleganych przez słuchaczy i transmitowanych na antenie Trójki koncertów – w ramach obchodów 55. urodzin – stacja z ul. Myśliwieckiej 3/5/7 przygotowała kolejne wydarzenie muzyczne największego kalibru.

Posłuchaj

Tori Amos w Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej (Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

W tym roku zagrali tu już m.in. Sting, Amy MacDonald, LP, Deborah Brown i Gregory Porter, a w czwartek 24 sierpnia w Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej wystąpiła amerykańska wokalistka Tori Amos. Wydarzenie to transmitowaliśmy na antenie Trójki.

– To prawdziwa uczta nie tylko dla fanów tej zjawiskowej artystki, ale absolutna frajda dla wszystkich tych słuchaczy Trójki, którzy w muzyce cenią sobie oryginalność, piękno i… magię – mówił Piotr Metz, szef muzyczny Trójki i gospodarz wieczoru. To właśnie jego rozmowę z Tori Amos słyszeliśmy podczas wyjątkowego występu amerykańskiej wokalistki i pianistki w Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej.

Tori Amos, której dorobku chyba nie trzeba przedstawiać fanom dobrej muzyki, przyjeżdża do Warszawy tuż przed wydaniem swojego 15. studyjnego, autorskiego albumu "Native Invader" – ukaże się on 8 września, a niedługo później artystka wyrusza w trasę koncertową promującą najnowsze wydawnictwo. Publiczność zgromadzona w studiu Programu 3 – oraz oczywiście słuchacze przed radioodbiornikami – jako pierwsi usłyszeli przedpremierowo niektóre utwory z tego krążka w wersji na żywo.

Występ zorganizowany został przy współpracy z wytwórnią Universal Music Polska – wydawcą płyt Tori Amos w naszym kraju.

Polecane