Jacek Poremba o twórczości Rafała Wojaczka

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Jacek Poremba o twórczości Rafała Wojaczka
Jacek Poremba do 17. roku życia nie czytał wcale. Jak powiedział, był wielkim ignorantem w tej kwestii. To się zmieniało wraz z sukcesywnym pojawianiem się kolejnych sympatii w jego życiuFoto: Anna Gacek

- Poczułem, że ta książka to coś, co jest mi strasznie bliskie, trudne do nazwania. Nie wyobrażałem sobie życia bez niej - opowiadał fotograf Jacek Poremba o pierwszym wydaniu utworów Rafała Wojaczka.

Posłuchaj

Jacek Poremba o swojej ulubionej książce (Czytam/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Ten tom to ukochana książka Jacka Poremby i towarzyszy mu od 17. roku życia. Tak bardzo pragnął mieć ją na swojej półce, że w jego umyśle pojawiła się - jak powiedział - szelmowska myśl. - W zły sposób wszedłem w posiadanie tegoż egzemplarza - wyjawił w rozmowie z Anną Gacek.

W jaki sposób go pozyskał? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji, w której ceniony fotograf mówi także o tym, jakie czytanie sprawia mu największą przyjemność.

 
Pierwszy wybór utworów Rafała Wojaczka. Historia egzemplarza jest długa i bardzo ciekawa Pierwszy wybór utworów Rafała Wojaczka. Historia egzemplarza jest długa i bardzo ciekawa (fot. Anna Gacek)

***

Tytuł audycji: Czytam
Prowadzi: Anna Gacek
Gość: Jacek Poremba
Data emisji: 10.08.2017
Godzina emisji: 8.52

czaj/mk

Polecane