Czy celebryci sprawdzają się jako aktorzy?

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Czy celebryci sprawdzają się jako aktorzy?
Fragment plakatu filmu "Dunkierka" Christophera NolanaFoto: mat. prasowe

- Harry Styles to ciekawy przypadek. Gdy spytano Christophera Nolana, dlaczego go wybrał, ten odpowiedział, że nie wie nawet, kto to jest. Chłopak przyszedł na casting i po prostu był najlepszy - mówi Kuba Popielecki z portalu Filmweb.

Posłuchaj

Jan Niebudek i Kuba Popielecki o aktorstwie celebrytów - cz. 1 (Z dala od Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

Harry Styles, Cara Delevingne, Rihanna - co ich łączy? Cała trójka to celebryci, którzy coraz śmielej zaczynają pojawiać się na srebrnym ekranie. Niektórzy z nich występują w epizodach i za swoje kreacje spotykają się z falą krytyki. Są jednak tacy, którzy nie dość, że dostają eksponowane role, to jeszcze okazuje się, że się do tego doskonale nadają.

- Madonna to klasyczny przypadek gwiazdy muzyki, która przez lata próbowała osiągnąć coś w kinie. Nie tylko jako aktorka, również jako reżyserka. Mimo jednego Złotego Globa, statystyki są przeciwko niej - ma na koncie osiem Złotych Malin i sześć nominacji do nich - opowiada nasz gość.

O coraz częściej pojawiających się w filmach piosenkarzach, modelkach i innych znanych nie-aktorach, rozmawiali Jan Niebudek i Kuba Popielecki. Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Z dala od Trójki
Prowadzi: Jan Niebudek
Gość: Kuba Popielecki (krytyk filmowy)
Daty emisji:
 2.08.2017, 9.08.2017
Godzina emisji: 09:48

ml/czaj/ab

Polecane