Tu Program 3 Polskiego Radia – Zbigniew Zamachowski w nowych dżinglach Trójki

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Tu Program 3 Polskiego Radia – Zbigniew Zamachowski w nowych dżinglach Trójki

W środę, 16 września, na antenie Programu 3 pojawi się odświeżona oprawa dźwiękowa. Zmieniono zarówno sygnały identyfikujące stację, jak i zapowiedzi wiodących audycji. Do słuchania Trójki zachęca znakomity aktor – Zbigniew Zamachowski.

Zbyszek od wielu lat jest wiernym słuchaczem i wielkim przyjacielem Trójki”. – mówi Magda Jethon, dyrektorka Programu 3 – „Cieszę się, że to właśnie jego głos będzie w świadomości naszych Słuchaczy kojarzył się z Trójką. Mamy szczęście do przyjaciół – już drugi raz w dżinglach występuje osoba bliska Programowi 3”. Poprzednio swojego głosu udzieliła Anna Maria Jopek – laureatka Mateuszy w 1997 roku.

Główny bohater nowych dżingli jest również jednym z założycieli Komitetu Miłośników Trójki, prowadzącego zbiórkę publiczną na rzecz promowania młodych twórców i wybitnych niszowych przedsięwzięć kulturalnych na antenie Programu 3 Polskiego Radia. „Zgodziłem się bez wahania nagrać sygnały swoim głosem z paru powodów. Jednym z zasadniczych była namowa Magdy Jethon, a Magdzie Jethon się nie odmawia”. – mówi Zbigniew Zamachowski„Aktywnie biorę udział we wspieraniu Trójki. Jeśli mogłem zaoferować swoją pomoc w taki sposób, to zrobiłem to z radością”.

Polecane