Intensywnie!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Intensywnie!
Plakat promujący Festiwal UnsoundFoto: mat. prasowe

Nowe Horyzonty - Unsound - Ł Festiwal - OFCA.

Posłuchaj

Intensywnie! (Fest program/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Za niecały tydzień rusza we Wrocławiu 17. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty. Pokazy filmowe, spotkania, warsztaty, moc wydarzeń i oczywiście scena muzyczna, o której opowiedział nam Kostas Georgakopulos. 

Prosto z Krakowa przybył do nas Łukasz Warna-Wiesławski, żeby opowiedzieć o tegorocznej edycji Festiwalu Unsound. Dla wielu październik jest po prostu zarezerwowany w kalendarzach na ten właśnie festiwal. Za nami drugie ogłoszenie artystów, a co oznacza tegoroczne hasło przewodnie Flower Power? An to pytanie szukaliśmy odpowiedzi w audycji.

Lubimy odkrywać, poznawać i eksplorować to, co nowe, a zatem na naszej festiwalowej trasie dziś także Łowicz i Ł Festiwal. Tradycyjnie już w sierpniu impreza, której główną ideą jest prezentacja i promocja twórczości związanej z tzw. nurtem alternatywnym. Tegoroczna edycja odbywa się 12 sierpnia, a na dwóch scenach zaprezentują się najciekawsi artyści ze spektrum muzyki rockowej oraz elektronicznej.

A i jeszcze OFCA, czyli IV Oleśnicki Festiwal Cyrkowo-Artystyczny. Cyrk w mieście czy miasto w cyrku? Sprawdziliśmy. Festiwal rozlewa się w przestrzeni starego miasta, wypełniając jego uliczki festiwalowym klimatem. Na trzy dni miejsca niedostępne otwierają swoje podwoje, a te na co dzień zwykłe nabierają nowego znaczenia. Festiwal odbędzie się w Oleśnicy w dniach 11-13 sierpnia 2017.

Zapraszam/y!

***

Tytuł audycji: Fest Program
Prowadzi: Agnieszka Obszańska
Goście: Kostas Georgakopulos (współorganizator festiwalu Nowe Horyzonty), Łukasz Warna-Wiesławski (booking menager Festiwalu Unsound)
Data emisji: 21.07.2017
Godzina emisji: 12.08

ml/mk

Polecane