Graham Norton - niegrzeczna gwiazda telewizji

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Graham Norton - niegrzeczna gwiazda telewizji
Graham Norton na rozdaniu nagród BAFTA 2013 Foto: Shutterstock/Featureflash Photo Agency

- Dziś skupimy się na człowieku, który gwiazdom zadaje pytania, choć i jego gwiazda świeci dość mocno - mówi Katarzyna Borowiecka. Graham Norton, bo o nim tu mowa, zyskał w ostatnich latach gigantyczną popularność.

Posłuchaj

Katarzyna Borowiecka opowiada o Grahamie Nortonie (ABC popkultury/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Norton zaprasza do swojego programu największe gwiazdy światowego show-biznesu. Od aktorów, takich jak Tom Cruise, po celebrytów pokroju Davida Beckhama. Na "najgorętszej kanapie Londynu" pojawiają się przeróżne znane osoby.

Norton na swoją pozycję pracował bardzo długo. Urodzony w hrabstwie Cork w Irlandii, w młodym wieku wyjechał do San Francisco. Stamtąd przeniósł się do Londynu, gdzie rozpoczął edukację w szkole aktorskiej. Zrażony do nauki postanowił pracować na własną rękę: zaczął pisać teksty i występować jako komik stand-upowy. Obecnie posiada własny program telewizyjny - Graham Norton Show - i jest zdobywcą nagrody specjalnej BAFTA.

- On relaksuje i choćby człowiek był nie wiem jak zmęczony, czujesz się, jak w kieliszku szampana, gdzie te bąbelki unoszą cię do góry - opisuje wizytę w programie Helen Mirren. Sam Norton jest kontrowersyjny, bezpośredni, ale i zapewnia znakomitą rozrywkę, tak swoim gościom, jak i widowni. Więcej na temat tej barwnej postaci można usłyszeć w audycji Katarzyny Borowieckiej. Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: ABC popkultury
Prowadzi: Katarzyna Borowiecka
Data emisji: 13.07.2017
Godzina emisji: 9.48

ml/gs

Polecane