Wakacje z pupilem. Jak je zaplanować?

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Wakacje z pupilem. Jak je zaplanować?
Poszukiwania sposobu na wakacje ze zwierzakiem Foto: pixabay/iannnnn

Urlop z pupilem, wspólna podróż czy tymczasowa opieka? Zanim zdecydujemy się na wakacje, sprawdźmy, co będzie dobre dla naszego zwierzaka. 

Posłuchaj

Poszukiwania sposobu na wakacje ze zwierzakiem (Zapraszamy do Trójki - ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

Podejmując decyzję o urlopie z pupilem, warto zrobić przegląd przyjaznych miejsc. Najłatwiej mają właściciele psów. Aleksandra Okrasa z portalu Piesnaurlopie.pl opowiada, jak może wyglądać oferta wypoczynku z psem, gdzie możemy zabrać psa bezpłatnie, a kiedy jest on traktowany jak turysta.

Właściciele kotów mają trudniej ze względu na kocią naturę. – Dla kota wyjazd ze swojego terytorium, czyli z miejsca, w którym czuje się bezpiecznie i które ma oznaczone swoimi zapachami, zawsze będzie stresem. Koty nie lubią podróżować – mówi zoopsycholog Antonina Kondrasiuk.

Jak opiekować się egzotycznymi zwierzętami podczas wakacji? Z jakimi zwierzętami można podróżować i jak zadbać o ich komfort w podróży? Podpowiedzi oraz inspiracje znajdą Państwo w naszej audycji.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek 
Prowadzi: Marcin Łukawski
Autor: Magdalena Karczewska
Goście: Aleksandra Okrasa (autorka projektu Piesnaurlopie.pl), Antonina Kondrasiuk (zoopsycholog), Małgorzata Moskwa-Wodnicka (radna miasta Łodzi, inicjatorka Platformy Ogłoszeń Tymczasowej Opieki nad Zwierzętami), Paweł Thoma (inicjator Centrum Entomologii oraz Zwierząt Egzotycznych)
Data emisji: 5.07.2017 
Godziny emisji: 7.40

kc/iwo

Polecane