Polska edycja "Vogue". Czy trafi w nasze marzenia?

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Polska edycja "Vogue". Czy trafi w nasze marzenia?
Chociaż "Vogue" ukazuje się w bardzo wielu krajach, jego konkretne edycje dość mocno różnią się między sobą Foto: Elnur /Shutterstock

Najpierw były gorące plotki, teraz już wiemy na pewno, że w Polsce ukaże się "Vogue". Czy znany na całym świecie magazyn o modzie ma u nas szanse powodzenia?

Posłuchaj

Polska edycja "Vogue". Czy trafi w nasze marzenia? (Z dala od Trójki/ Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Dziennikarka Trójki Anna Gacek opowiedziała o najważniejszych w historii okładkach magazynu i przełomowych punktach w jego rozwoju. A na jaką rzeczywistość "Vogue" trafi w Polsce? - To rynek na którym z jednej strony od lat z fenomenem swojej wiernej, wielopokoleniowej publiczności dominuje "Twój Styl". I jest to też rynek, na którym niespecjalnie przyjęła się rzetelnie robiona polska edycja znakomitego tytułu globalnej prasy, jakim jest "Harper's Bazaar" - przyznała Anna Gacek.

Rozmówczyni Jana Niebudka podkreślała też, że w magazynie tym "zawsze musi być coś, do czego chcesz aspirować, coś co uruchamia twoją wyobraźnię i przenosi cię do lepszego świata". Jak zatem zdefiniować polską fantazję, którą powinni mieć na uwadze redaktorzy pisma i dlaczego "Vogue" nie może być dla wszystkich? Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: Z dala od Trójki
Prowadzi: Jan Niebudek
Data emisji: 28.06.2017
Godzina emisji: 9.49

ei/gs

Polecane