Polski Top Wszech Czasów na płytach

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Polski Top Wszech Czasów na płytach

W sprzedaży ukazał się pierwszy z dziewięciu tomów kolekcji muzycznej Polski Top Wszech Czasów, przygotowanej przez Wydawnictwo Bauer i Trójkę.

 

W sprzedaży ukazał się pierwszy z dziewięciu tomów kolekcji muzycznej Polski Top Wszech Czasów, przygotowanej przez Wydawnictwo Bauer i Trójkę.

Na dziewięciu płytach CD znajdą się największe zdaniem naszych słuchaczy polskie przeboje wszech czasów, m.in. "Sen o Warszawie"; "Kocham Cię kochanie moje"; "Jolka Jolka pamiętasz", "Biała flaga", "Nie dokazuj", wykonywane m.in. przez Maanam, Budkę Suflera, Beatę Kozidrak, Marka Grechutę, Republikę, Grzegorza Turnaua i Perfect.

 

Teksty do książek dołączanych do każdej płyty powstały w ścisłej współpracy z dziennikarzami Trójki - Piotrem Metzem, Piotrem Baronem i Piotrem Stelmachem. Książki będą zawierać także unikalne zdjęcia artystów oraz teksty piosenek.

Pierwszy tom kolekcji Polski Top Wszechczasów jest do nabycia w promocyjnej cenie 9,99 zł. Następne części serii pojawiać się będą w sprzedaży co tydzień do 2 czerwca br.

Kolekcja będzie promowana w tytułach Wydawnictwa Bauer, w portalu Interia.pl, na antenie radiowej Trójki oraz w Polsacie, TVN i TVP.

Polecane