Gaba Kulka w wyjątkowym repertuarze

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Gaba Kulka w wyjątkowym repertuarze
Gaba Kulka na Trójkowej scenie Foto: W. Kusiński/ PR

Wokalistka, która prowadzi w Trójce autorską audycję muzyczną, przygotowała specjalną koncertową niespodziankę z okazji 55. urodzin Programu Trzeciego.

Posłuchaj

Koncert Gaby Kulki z okazji 55. urodzin Trójki
+
Dodaj do playlisty
+

Koncert Gaby Kulki odbył się w studiu im. Agnieszki Osieckiej w sobotę (1 kwietnia). Wysłuchać można było go w czasie audycji "Głowa. Serce. Baza.".

<<<55. urodziny Programu III Polskiego Radia >>>

Gaba Kulka jest autorką Trójkowej audycji "Głowa. Serce. Baza.", którą emitujemy w każdą sobotę po godz. 22.05. Tym razem jednak wyjątkowo redaktor Gaba nie opowiadała wiele o prezentowanej muzyce. Zamiast tego zagrała wszystkie piosenki na żywo w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, w duecie z basistą i kontrabasistą Wojtkiem Traczykiem. A że okazja była bardzo odświętna, muzycy przygotowali specjalny program, łączący piosenki z ostatnich dwóch płyt Gaby z piosenkami, których nigdy nie grali. Do tego na instrumentach, których nigdy wcześniej nie zabrali ze sobą na scenę.

Pojawiły się utwory związane z historią trójkowej listy przebojów oraz utwory, które nigdy nie wyszły z poczekalni (w tym wiele piosenek Gaby). Była to wyjątkowa szansa na inspirujące pomyłki, muzyczne wyboje i przeboje bardzo wysokie. Zapraszamy do słuchania!

Polecane