Wpadki antenowe i wspomnień czar. 55 lat Trójki

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Wpadki antenowe i wspomnień czar. 55 lat Trójki
Michał OlszańskiFoto: K. Goleniewska

Słynna, przezabawna relacja Michała Olszańskiego ze Szklarskiej Poręby czy wspomnienie Grzegorza Miecugowa z wywiadu "na niby" z premierem Pawlakiem - oto co słuchacze lubią najbardziej.

Posłuchaj

Wspomnienie pierwszych lat działalności Trójki (Zapraszamy d o Trójki - ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

Z okazji 55. urodzin Programu III Polskiego Radia Marcin Gutowski zebrał garść wspomnień byłych i obecnych redaktorów stacji.

<<<Serwis specjalny: www.urodzinytrojki.polskieradio.pl>>>

Zapraszamy do wysłuchania dołączonych do artykułu materiałów dźwiękowych, w których Wojciech Mann opowiada o wyczekanym Trójkowym pawlaczu, Artur Andrus przyznaje się do żartu, który mało nie doprowadził Baszki Marcinik do zawału, a Piotr Kaczkowski brzmi tak, że trudno go poznać.

Jakie wydarzenia przygotowaliśmy na urodziny?

Dołączamy też nagrania, w których Maria Czubaszek wspomina swoją pracę w Trójce, a pierwsi dziennikarze i Wojciech Młynarski opowiadają o tym, co sprawiało, że Program III od początku był wyjątkowy...

Poza wspomnieniami wybiegaliśmy też w przyszłość. Dyrektor Adam Hlebowicz zapowiadał w rozmowie z Katarzyną Pruchnicką najbliższe wydarzenia, które uczczą 55. urodziny Trójki oraz mówił o niepowtarzalnej specyfice stacji.

Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi: Katarzyna Pruchnicka

Materiały reporterskie przygotował: Marcin Gutowski
Data emisji: 1.04.2017
Godzina emisji: 06.00 - 09.00

fbi/gs

Polecane