Uwierzyć w siebie, zmienić życie na lepsze

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Uwierzyć w siebie, zmienić życie na lepsze
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/East News

- W każdej osobie, z którą pracujemy, jest coś, co trzeba tylko uwolnić: jakiś talent, marzenie czy potrzeba zrealizowania się w określonej dziedzinie. I to staramy się robić - mówi Zuzanna Janaszek-Maciaszek, prezes Fundacji im. doktora Piotra Janaszka "Podaj dalej".

Posłuchaj

Uwierzyć w siebie, zmienić życie na lepsze (Czas niezwykły/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

"Piękno jest w nas", "Rozwiń skrzydła", "Akademia życia" - to tylko kilka z projektów Fundacji "Podaj dalej" z Konina. Projektów wyjątkowych, pomagających uwierzyć w siebie i zmieniających na lepsze życie wielu osób z całej Polski. Pomagają one także osobom, które np. w wyniku wypadku straciły sprawność - odnaleźć się w tej nowej, niezwykle trudnej sytuacji życiowej.

Być może znają Państwo takie osoby, być może nawet u Państwa, za ścianą mieszka ktoś, kto mierzy się z takim wyzwaniem, kto myśli, że nic dobrego w życiu już go nie czeka. Tak nie musi być - czego dowodzą goście audycji.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji, w której także - w ramach cyklu "Na wyciągnięcie ręki" - przestawiliśmy projekt "Widzieć inaczej". Osoby niewidome postanowiły udowodnić pracodawcom, że mogą być równie dobrymi pracownikami jak osoby widzące, ale także posiadają umiejętności, mogące danym firmom przynieść wymierne korzyści.

***

Tytuł audycji: Czas niezwykły
Autor: Elżbieta Korczyńska 
Goście: Zuzanna Janaszek-Maciaszek (prezes Fundacji im. doktora Piotra Janaszka "Podaj dalej"), Marcin Olszewski (absolwent "Akademii życia")
Data emisji:
23.03.2017
Godzina emisji: 15.08

mk

Polecane