Pożegnanie z Indonezją

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Pożegnanie z Indonezją
Pole ryżowe w IndonezjiFoto: Tomasz Gorazdowski

- Czas pożegnać się z Indonezją. Trochę szkoda. To było miejsce, w którym podczas tej podróży przebywałem najdłużej - mówi Tomasz Gorazdowski.

Posłuchaj

Pożegnanie z Indonezją (Zapraszamy do Trójki - ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

Co, zdaniem dziennikarza Trójki, spodoba się osobom, które zechcą odwiedzić ten kraj? - Na pewno niesłychanie przyjaźni, pomocni i niezwykle mili ludzie. Wspaniała przyroda, dżungla, wulkany, nurkowanie i pola ryżowe, w których się zakochałem - opowiada Tomasz Gorazdowski.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której słyszymy jednego z mieszkańców Bali opowiadającego o ryżu i jego znaczeniu dla Indonezyjczyków, a także o tamtejszej wyjątkowej kawie Kopi Luwak, o której opowiadała zajmująca się jej dystrybucją Emilia Smolka. Można się również dowiedzieć, czy warto zatrzymać się w Dżakarcie, czy lepiej od razu ruszyć w dalszą podróż.

***

Tomasz Gorazdowski rozpoczął 3-miesięczną podróż po Azji. Po wyruszeniu z Timoru Wschodniego planuje różnymi środkami transportu przemieszczać się przez m.in. Malezję, Singapur, Laos, Kambodżę i Birmę, by dotrzeć do Bhutanu. Relacji naszego dziennikarza można słuchać na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku o godz. 8.40. Zapraszamy też na stronę kierunekazja.polskieradio.pl.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi: Krystian Hanke
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 16.02.2017
Godzina emisji: 8.41

mk

Polecane