Grażyna Szapołowska w zupełnie nowej roli

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Grażyna Szapołowska w zupełnie nowej roli
"Kochaj mnie" to debiutancka płyta Grażyny SzapołowskiejFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

- Dla mnie to rzucenie się na głęboką, nieznaną wodę - przyznała w Trójce aktorka, która nagrała płytę zatytułowaną "Kochaj mnie".

Posłuchaj

Grażyna Szapołowska o swojej muzycznej przygodzie (Trójkowo, filmowo/ Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Agencja Muzyczna Polskiego Radia oraz GRAMI-ART zapraszają 13 lutego o godz. 19 do warszawskiego studia im. W. Lutosławskiego na koncert Grażyny Szapołowskiej. Aktorka zaprezentuje utwory z płyty "Kochaj mnie".

Chociaż to jej debiut płytowy, przygoda Grażyny Szapołowskiej z muzyką trwa już znacznie dłużej. - Zaczęło się tak naprawdę w szkole filmowej. Już nawet na egzaminie wstępnym śpiewałam "Polską miłość" Wojtka Młynarskiego. Zagrałam też w musicalu "Lata 20., lata 30.", ale tam nie śpiewałam, to była magia kina - opowiadała artystka.

Czy tworzenie płyty to też rodzaj kreacji aktorskiej? Między innymi o tym usłyszeć można w nagraniu audycji, w której mówiliśmy ponadto o nominacjach do Orłów 2017, festiwalu filmowym w Berlinie i książce "Świat Andrzeja Fidyka".

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Grażyna Szapołowska (aktorka, wokalistka), Andrzej Fidyk (dokumentalista), Dariusz Jabłoński (prezydent Polskiej Akademii Filmowej), Jakub Duszyński (Gutek Film)
Data emisji: 12.02.2017
Godzina emisji: 20.07

ei/pg

Polecane