Chwilowe i wyjątkowe restauracje Pop-up, które warto poznać

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Chwilowe i wyjątkowe restauracje Pop-up, które warto poznać
Pop-up to dobry sposób, by przekonać się, jak wygląda prowadzenie restauracjiFoto: Nick Kenrick.. via Foter.com / CC BY-NC-SA

- Pop-up to restauracja, która powstaje na chwilę i wiadomo od razu, że będzie to ten jeden moment, kiedy będzie można tej kreacji kucharskiej spróbować - mówi krytyk kulinarny Agnieszka Kręglicka.

Posłuchaj

Czym są restauracje Pop-up? (A nuż, widelec/ Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Restauracje pop-up to nowy trend na polskim rynku. Często pojawiają się w nieoczywistym miejscu, a bywają wyjątkowymi i wartymi odwiedzenia miejscami. Do skorzystania z ich oferty zachęca Agnieszka Kręglicka. - Taka restauracja bardzo podnieca faktem, że za chwilę zniknie. Pop-up to wielka szansa dla młodych ludzi, którzy by chcieli sprawdzić, jak to jest ugotować coś dla dużej publiczności, sprzedać to i zobaczyć reakcję, a jednocześnie nie inwestować tyle, co w założenie prawdziwej restauracji - podpowiada restauratorka.

Chwilowość i wyjątkowość stały się cechami nie tylko branży restauracyjnej. W programie mówimy, czy tego typu pomysły mają przyszłość i opowiadamy o różnych rodzajach lokali tego typu.

***

Tytuł audycji: A nuż, widelec
Prowadzi:
Katarzyna Pruchnicka
Gość:
Agnieszka Kręglicka (restauratorka, krytyk kulinarny)
Data emisji:
 1.02.2017
Godzina emisji:
11.10

sm/fbi

 

Polecane