Artur Andrus o płycie "Osiecka jazzowo"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Artur Andrus o płycie "Osiecka jazzowo"
Agnieszka Osiecka, zdjęcie z 1977 rokuFoto: PAP/Witold Rozmysłowicz

- Te piosenki same w sobie są piękne. Nie chciałem ich zepsuć zbyt górnolotnymi aranżacjami. Są one podane, mam nadzieję, smacznie. Na pewno najważniejszą rzeczą jest w nich tekst - opowiada o płycie "Osiecka jazzowo" Krzysztof Żesławski.

Posłuchaj

Artur Andrus o płycie "Osiecka jazzowo" (Powtorek z rozrywki/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Od 31.01 w każdy wtorek, po godzinie 23.00, będą mogli Państwo posłuchać autorskiej audycji Artura Adrusa pt. "Powtorek z rozrywki", w której na pewno nie zabraknie humoru i dobrej, niebanalnej muzyki.

W pierwszej audycji z tego cyklu w studiu gościmy Krzysztofa Żesławskiego, który opowiada o swoim projekcie - płycie "Osiecka jazzowo". - Miałem pewien respekt do tego materiału, bo szanuję tradycję i rzadko biorę się za coś, co jest pomnikiem muzycznym. Ale po nagraniu pierwszych dwóch utworów byłem przekonany, że to jest to - mówi Krzysztof Żesławski.

Artur Andrus prezentuje w audycji także m.in. piosenki o przyjaźni damsko-damskiej autorstwa Katarzyny Groniec i Katarzyny Pakosińskiej. - Czasem w rożnych poważnych rozmowach pojawia się wątek przyjaźni damsko-męskiej. My się zastanowimy, czy możliwa jest przyjaźń damsko-damska - tłumaczy Artur Andrus.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Powtorek z rozrywki
Prowadzi: Artur Andrus
Goście: Krzysztof Żesławski (autor muzycznego projektu "Osiecka jazzowo")
Data audycji: 31.1.2017
Godzina audycji: 23.09

fbi

Polecane