11. Offensywa De Luxe: Fisz Emade Tworzywo, Fismoll, Bownik i Organek

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
11. Offensywa De Luxe: Fisz Emade Tworzywo, Fismoll, Bownik i Organek
Piotr Stelmach w studiu im. Agnieszki OsieckiejFoto: A. Bołdaniuk

27 stycznia, już po raz jedenasty, Piotr Stelmach z Programu 3 Polskiego Radia zaprasza na specjalne wydanie swojej autorskiej audycji.

W piątek 27 stycznia w Studiu Muzycznym im. Agnieszki Osieckiej wystąpią: Fisz Emade Tworzywo, Fismoll, Bownik i Organek. Podczas koncertu w radiowej Trójce zostaną wręczone również Szczoty, czyli doroczne nagrody Offensywy De Luxe.

WIDEO: Offensywa De Luxe 2016 >>>

- To już jedenasta edycja Offensywy De Luxe. I znów będzie miała imponujący skład - zapowiada Piotr Stelmach, gospodarz wieczoru. I od razu dodaje: – Fisz Emade Tworzywo pierwszy raz wystąpią z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego i zaprezentują utwory z najnowszego albumu "Drony". Z kolei Fismoll po wydaniu EP-ki "Abandoned Stories" zamyka występem w Trójce kolejny etap swojej artystycznej wędrówki, a my spróbujemy otworzyć dla niego kolejny, co najmniej równie udany rozdział. Również zespół Bownik przygotowuje kolejną płytę, mimo że od premiery debiutanckiego albumu minęło tylko kilka miesięcy. Podczas Offensywy De Luxe to trio po raz pierwszy zaprezentuje piosenki wykonywane po polsku. A wreszcie Organek, czyli pierwszoplanowa postać rodzimego rock'n'rolla - na swój koncertowy set przy Myśliwieckiej zaprosił on duet Smolik / Kev Fox. Nie wiemy, co kombinują, ale wiemy, że… kombinują. I na scenie studia im. Agnieszki Osieckiej pojawią się razem.

Wszyscy uczestnicy Offensywy De Luxe otrzymają od Piotra Stelmacha nagrody, czyli Szczoty.

Transmisja koncertu na antenie Trójki w piątek 27 stycznia od godz. 22.05.

Polecane