Morze dla Warszawy

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Morze dla Warszawy

Gdańsk dla stolicy, solidarni dla Warszawy, patrioci dla patriotów !!! Młodzi ludzie wyruszają w podróż do swojej stolicy, by uczynić ja piękniejszą w ramach czynu społecznego. Przepełnieni są uczuciem patriotyzmu i społecznego zaangażowania...

Morze dla Warszawy w ramach Bezpośrednika Warszawskiego (http://www.waa.art.pl)

Osób biorących w projekcie: 10
Czasu: 7 dni
Miejsce akcji: Ulica Zajęcza 10-8, Warszawa

Temat:
Gdańsk dla stolicy, solidarni dla Warszawy, patrioci dla patriotów !!!
Młodzi ludzie wyruszają w podróż do swojej stolicy, by uczynić ja piękniejszą w ramach czynu społecznego. Przepełnieni są uczuciem patriotyzmu i społecznego zaangażowania i chcą, by stolica, która reprezentuje nasz kraj, stała się jeszcze ładniejsza.
Morze i więcej zieleni dla Warszawy !

Zawsze, kiedy Gdańszczanin jedzie do Warszawy szuka w niej wody i głęboko współczuje jej mieszkańcom, że muszą  żyć pozbawieni szumu morza i urody złotych piasków. Chcemy ofiarować naszym współbraciom to co mamy najcenniejszego. Całej akcji patronuje Neptun, król wszystkich mórz.

po co?
Uważam, że malarstwo ścienne jest nie tylko interwencją w przestrzeń miejską, ale zarazem elementem upiększającym, oswajającym industrialne przestrzenie w wielkich miastach. Dlatego tez od wielu lat staram się tą dziedziną sztuki zafascynować młode pokolenie. Chcę im przekazać swoją wiedzę i doświadczenie, a zarazem namawiam do poszukiwania własnych dziedzin ekspresji.

Tak wyglada nasz pobyt w Warszawie: 25.07 - 01.08.07
26.07 - przyjeżdżamy, praca nad szablonami
27-29.07 - malujemy ścianę na ulicy Zajęczej
29.07  - wernisaż przy murze
28.07, 30.07, 01.08 spotkania z publicznością w siedzibie Warszawskiego Aktywu Artystów,
w ramach Bezpośrednika Warszawskiego połączone z pokazem dokumentacji zdjęciowej Magdaleny Małyjasiak „Iwona Zając i Młoda Załoga” (ul. Kozia 3/5 m 26 (domofon 26, parter), Warszawa

MALOWANIE MORZA:
 

 

 

''

 

 

''

 

 

''

Polecane