Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Historia rodziny Pani Agnieszki

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Historia rodziny Pani Agnieszki
Dwójka maluchów trafiła do rodziny zastępczej do Kutna, bo mama Agnieszka rodziła właśnie trzecie dziecko. W końcu dzięki uporowi, konsekwencji i ludziom dobrej woli sprawa znalazła swój szczęśliwy finał - rodzina znów jest razemFoto: storyvillegirl via Foter.com / CC BY-SA

O losach rodziny pani Agnieszki dowiedziało się wiele osób, bo mówiliśmy o niej m.in. na naszej antenie. Historia kobiety w żaden sposób nie przypomina bajki, choć dzięki pomocy ludziom dobrej woli, kończy się szczęśliwie.

Posłuchaj

Reportaż "Historia jednej dziewczynki, jej braciszka i siostrzyczki" Anny Rokicińskiej-Chacińskiej (Reportaż w Trójce)
+
Dodaj do playlisty
+

Pani Agnieszka i trójka jej dzieci znalazła się w trudnej sytuacji. Po jednej z kłótni z ojcem dzieci para postanowiła się rozstać. Pani Agnieszka straciła potem pracę i mieszkanie, a gdy rozpoczął się poród ich trzeciego dziecka, Eleny, matka z dziećmi zostali rozdzieleni. Rodzeństwo z Piaseczna trafiło do rodziny zastępczej w Kutnie i przez kilka miesięcy miało z matką jedynie telefoniczny kontakt.

- Nie mam nawet teraz możliwości pojechać do moich dzieci. Nie mam nic, tylko moją nowonarodzoną córkę Elenkę i by mi jej nie zabrali, przebywam w domu samotnej matki, bo gdybym jeszcze ją miała stracić, to nie wiem, czy umiałabym sobie z tym poradzić - mówi łamiącym się głosem bohaterka reportażu.

W reportażu opowiadamy, jakie były dalsze losy historii rodziny, której udało się po jakimś czasie znowu być razem.

Więcej reportaży emitowanych w Trójce >>>

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Historia jednej dziewczynki, jej braciszka i siostrzyczki"
Autorka reportażu: Anna Rokicińska-Chacińska
Data emisji: 21.12.2016
Godzina emisji: 18.14

sm/fbi

Polecane