PiS kontra opozycja. Kto więcej traci na obecnym sporze?

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
PiS kontra opozycja. Kto więcej traci na obecnym sporze?
Premier Beata Szydło Foto: PAP/Leszek Szymański

- Temperatura sporu została podniesiona wysoko - uważa Łukasz Lipiński ("Polityka Insight"). - W całym tym konflikcie tracimy z oczu ważne rzeczy, które dzieją się dookoła - powiedział z kolei Marcin Fijołek ("wSieci").

Posłuchaj

Łukasz Lipiński i Marcin Fijołek o konflikcie na linii PiS - opozycja (Komentatorzy Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

Dziś odbędzie się wspólne wystąpienie premier Beaty Szydło, prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, marszałków Sejmu Marka Kuchcińskiego, Senatu Stanisława Karczewskiego oraz szefa klubu PiS Ryszarda Terleckiego.

Łukasz Lipiński ("Polityka Insight") twierdzi, że będzie to konferencja o bezprecedensowym charakterze. Gość Trójki podkreślił, że nie przypomina sobie, aby osoby piastujące te stanowiska wystąpiły jednocześnie.

- Nie spodziewam się jednak cofnięcia konsolidacji, wprost przeciwnie. Myślę, że usłyszymy, że w sprawie tego konfliktu to PiS ma rację - tłumaczył dziennikarz.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Marcin Fijołek ("wSieci") zaznaczył natomiast, że na konflikcie PiS z opozycją traci całe państwo. Jak mówił, można mieć pretensje do marszałka Kuchcińskiego za zachowanie podczas piątkowych obrad Sejmu, ale reakcja opozycji jest nieadekwatna.

- Rozumiem protesty i krytykę, ale blokowanie Sejmu nie służy dobru państwa - dodał komentator Trójki.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Komentatorzy

Prowadził: Marcin Pośpiech

Gość: Łukasz Lipiński ("Polityka Insight") i Marcin Fijołek ("wSieci")

Data emisji: 21.12.2016

Godzina emisji: 8.37

mr/fbi

Polecane