Magdalena Cielecka i inne niebezpieczne kobiety

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Magdalena Cielecka i inne niebezpieczne kobiety
Magdalena Cielecka mówi w Trójce o swoich najbliższych planach zawodowych Foto: W. Kusiński/ PR

- To rekomendacja Mai Ostaszewskiej skłoniła mnie do zagrania w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" - mówi Magdalena Cielecka.

Posłuchaj

Magdalena Cielecka i inne niebezpieczne kobiety (Trójkowo, filmowo)
+
Dodaj do playlisty
+

Aktorka opowiada w Trójce o najnowszym filmie Patryka Vegi. - To zbiorowy portret kobiet. Zarówno w świecie bandytów, jak i w świecie prawa - podkreśla.

W rozmowie z Ryszardem Jaźwińskim tłumaczy, że to przede wszystkim Maja Ostaszewska - która wystąpiła w filmie "Pitbull. Nowe porządki" - namówiła ją, by zagrała w kolejnym "Pitbullu".

- To nie jest moje kino, ani takie, w którym uwielbiałabym grać, ani takie, które szczególnie oglądam. Po przeczytaniu scenariusza powiedziałam Patrykowi, że nie rozumiem, jakim kluczem o mnie pomyślał - śmieje się Magdalena Cielecka i zdradza, czym przekonał ją do siebie reżyser.

Ponadto w audycji:

- wspomnienie Tadeusza Chmielewskiego;

- podsumowanie 34. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! w Poznaniu;

- zapowiedź Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Żubroffka oraz Europejskich Nagród Filmowych we Wrocławiu;

- spotkanie z Piotrem Stasikiem, autorem dokumentu "21 x Nowy Jork", nominowanego w tym roku do Europejskiej Nagrody Filmowej.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Magdalena Cielecka (aktorka), Jerzy Moszkowicz (dyrektor 34. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Ale Kino), Piotr Stasik (reżyser), Maciej Rant (dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Żubroffka)
Data emisji: 4.12.2016
Godzina emisji: 20.07

mk/ei

Polecane