Noc z polską muzyką na antenie Trójki

Ostatnie w listopadzie wydanie audycji "Teraz polskie" rozpoczęło się od przypomnienia ostatniego koncertu transmitowanego na antenie Trójki ze studia im. Agnieszki Osieckiej. Na scenie pojawił się wtedy Adam Bałdych i jego muzyczni przyjaciele.

Noc z polską muzyką na antenie Trójki

Adam Bałdych zagrał w studiu im. Agnieszki Osieckiej 27 listopada

Foto: Wojciech Kusiński

TytułNoc z polską muzyką na antenie Trójki / Teraz Polskie 30 listopada godz. 02:00 30.11.2016 02:00
Opis

Mariusz Owczarek zaprezentował słuchaczom dwa utwory Adama Bałdycha, a następnie w audycji usłyszeliśmy też m.in. trio Mateusza Gawędy, Adama Pierończyka czy Piotra Wyleżoła.

Tu można znaleźć listę wszsytkich utworów zaprezentowanych podczas audycji z 30 listopada >>>

***

Tytuł audycji: Teraz polskie
Prowadzący: Mariusz Owczarek
Data emisji: 30.11.2016
Godzina emisji: 02.05

fbi

Playlista
Tagi