Noc z polską muzyką na antenie Trójki
Ostatnie w listopadzie wydanie audycji "Teraz polskie" rozpoczęło się od przypomnienia ostatniego koncertu transmitowanego na antenie Trójki ze studia im. Agnieszki Osieckiej. Na scenie pojawił się wtedy Adam Bałdych i jego muzyczni przyjaciele.
Adam Bałdych zagrał w studiu im. Agnieszki Osieckiej 27 listopada
Foto: Wojciech Kusiński
| Tytuł | Noc z polską muzyką na antenie Trójki / Teraz Polskie 30 listopada godz. 02:00 30.11.2016 02:00 |
| Opis |
Mariusz Owczarek zaprezentował słuchaczom dwa utwory Adama Bałdycha, a następnie w audycji usłyszeliśmy też m.in. trio Mateusza Gawędy, Adama Pierończyka czy Piotra Wyleżoła. Tu można znaleźć listę wszsytkich utworów zaprezentowanych podczas audycji z 30 listopada >>> ***Tytuł audycji: Teraz polskie fbi |
| Playlista | |
| Tagi |