Jak dużym problemem dla Samsunga jest Note 7?

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Jak dużym problemem dla Samsunga jest Note 7?
Firma Samsung całkowicie rezygnuje z produkcji niedawno wprowadzonych na rynek smartfonów Galaxy Note 7. Ich użytkownicy zgłaszali przypadki przegrzewania się aparatów i samozapłonów Foto: PAP/EPA/LYNN BO BO

- Wiemy, że wyłączony telefon nie stanowi zagrożenia. Będziemy się starać, by proces wymiany aparatów był jak najmniej dokuczliwy - mówił w Trójce Olaf Krynicki z firmy Samsung.

Posłuchaj

Jak Samsung poradzi sobie z problemem Note 7? (Cyber Trójka/ Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

W ostatnich tygodniach Samsung zalecał użytkownikom, by oddawali swoje egzemplarze i wymieniali je na bezpieczne. Ale okazało się, że w co najmniej dwóch przypadkach aparaty wymienione także stanęły w płomieniach. Firma najpierw poprosiła właścicieli o wyłączenie i nieużywanie aparatów Note 7, a następnie oświadczyła, że ze względu na bezpieczeństwo całkiem rezygnuje z ich produkcji.

W "Cyber Trójce" mówiliśmy o tym, jak problem może się odbić na firmie, wspominaliśmy też inne wadliwe produkty, wskazując i takie, w przypadku których pamięć konsumentów okazała się krótka. Poza tym - jak co tydzień - nie zabrakło wiadomości technologicznych.

***

Tytuł audycji: Cyber Trójka
Prowadzi: Damian Kwiek
Data emisji: 12.10.2016
Godzina emisji: 18.36

ei/mk

Polecane