Piłkarze ręczni przed wielką szansą

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Piłkarze ręczni przed wielką szansą
Krzysztof Lijewski cieszy się ze zwycięstwa po meczu ćwierćfinałowym piłkarzy ręcznych z ChorwacjąFoto: PAP/Adam Warżawa

Polscy piłkarze ręczni zagrają z Danią w półfinale igrzysk w Rio de Janeiro. Szczypiorniści nie zachwycali swą grą w rundzie grupowej i do końca musieli drżeć o awans do ćwierćfinału.

Posłuchaj

Piłkarze ręczni przed wielką szansą (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
+
Dodaj do playlisty
+

Pomogli im mistrzowie Europy Niemcy, którzy w ostatniej kolejce pokonali Egipt. W 1/4 finału biało-czerwoni zrewanżowali się Chorwatom za sromotną porażkę podczas styczniowych mistrzostw Europy w Polsce. Znakomicie zagrał Karol Bielecki, który zdobył 12 goli, z kolei w bramce świetnie spisywał się Piotr Wyszomirski.

W nocy z piątku na sobotę, o godz. 1.30 czasu polskiego, podopieczni trenera Tałanta Dujszebajewa zmierzą się z Duńczykami. Polacy mają szansę na drugi medal olimpijski. W 1976 roku w Montrealu zdobyli brąz. - Teraz zaczyna się dla nas nowy turniej i mamy nowe marzenia - powiedział Dujszebajew.

Relację z igrzysk zdajemy Państwu od poniedziałku do soboty w porannym i popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" o godzinie 8.15 i 17.40 oraz w niedziele o godzinie 9.05 i po 17.00 w "Trzeciej stronie medalu".

Igrzyska Olimpijskie - specjalny serwis Polskiego Radia >>>

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - popołudnie
Prowadzi: Monika Sułowska
Autorzy: Tomasz Gorazdowski, Michał Gąsiorowski
Data emisji: 19.08.2016
Godzina emisji: 17.43

PAP/IAR/mp

Polecane