W Poznaniu ruszyło Męskie Granie 2016

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
W Poznaniu ruszyło Męskie Granie 2016
Adam Nowak z zespołu Raz Dwa Trzy oraz Monika Brodka podczas koncertu w ramach trasy koncertowej Męskie Granie 2016 w poznańskim Parku CytadelaFoto: PAP/Jakub Kaczmarczyk

Tegoroczna trasa Męskie Granie wystartowała w stolicy Wielkopolski. Dziennikarze Trójki, którzy zjawili się w poznańskim Parku Cytadela, rozmawiali z gwiazdami tego wieczoru.

Gaba Kulka, Tomek Makowiecki i Daniel Bloom zdradzili Annie Gacek, czy komponowanie muzyki i pisanie tekstów przychodzi im z lekkością, czy to raczej mozolny proces. Mówili również o współpracy przy płycie "Lovely Fear" Daniela Blooma, na której można gościnnie usłyszeć Gabę i Tomka.

Posłuchaj pierwszej godziny "Myśliwieckiej 3/5/7" >>>

Z kolei muzycy grupy D4D zapowiedzieli winylowe wydanie swojej najnowszej epki. Opowiedzieli też o zmianach w składzie, muzycznym powrocie do korzeni Dick4Dick, ale i o tym, co dzieje się na scenie podczas ich koncertów.

Posłuchaj drugiej godziny "Myśliwieckiej 3/5/7" >>>

Gościem audycji był również Adam Nowak, który wrócił do artystycznych początków Raz Dwa Trzy. Mówił także, jak smakuje dojrzałość i wspominał "pewnego miłego maila", jakiego otrzymał od Dawida Podsiadło. Jakby tych atrakcji było mało, w pewnym momencie dołączyła do niego Monika Brodka, a chwilę później "latający reporter" Piotr Stelmach namówił jeszcze na krótką rozmowę MIUOSHA...

Posłuchaj trzeciej godziny "Myśliwieckiej 3/5/7" >>>

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzący: Anna Gacek, Piotr Stelmach
Data emisji: 9.07.2016
Godzina emisji: 16.05

mk

Polecane