Renata Przemyk gościem Marcina Zaborskiego

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Renata Przemyk gościem Marcina Zaborskiego
Renata Przemyk w TrójceFoto: Andrzej Bołdaniuk

Po występie w Opolu pisano, że jest odkryciem festiwalu i że to "pieśniarka z Krakowa, z ciekawym mocnym, nisko modulowanym głosem".

Posłuchaj

Renata Przemyk o muzyce, myśleniu, teatrze i nie tylko (Biuro Myśli Znalezionych/ Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Zachwycała nim na festiwalach w Jarocinie, Krakowie i Sopocie. I wciąż zachwyca, nagrywając kolejne płyty. Renata Przemyk - nie tylko o swoich muzycznych przeżyciach - opowiedziała w kolejnej audycji z cyklu "Biuro Myśli Znalezionych".

To była rozmowa o pokonywaniu tremy, zdobywaniu wiary w siebie i o obojętności, która jest wrogiem sztuki, a także o zapamiętanym z dzieciństwa smaku wyrobów czekoladopodobnych.


Zaglądaliśmy nie tylko na muzyczne sceny, ale też na deski teatralne, bo i na nich można zobaczyć od kilku lat Renatę Przemyk. Jak sama wyznała - teatr stanowił "ogromne przejście" w jej karierze, bo nauczył ją otwartości i odwagi.


Zaproszenie do rozmowy o muzyce i teatrze przyjęli goście Renaty Przemyk: Kayah, Natalia Grosiak, Jacek Bończyk i Robert Talarczyk. Na scenie Studia im. Agnieszki Osieckiej pojawił się duet BAiKA (Katarzyna Sondej i Piotr Banach).

Audycja przygotowywana przez Marcina Zaborskiego powstała we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym, wydawcą serwisu NINATEKA.PL.

***

Tytuł audycji: Biuro myśli znalezionych
Prowadzi: Marcin Zaborski
Gość: Renata Przemyk (wokalistka, muzyk)
Data emisji: 26.06.2016
Godzina emisji: 21.06

mz/ei


Polecane