Prawie wszystkie tajemnice "Gry o tron"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Prawie wszystkie tajemnice "Gry o tron"
W 2015 roku produkcja została nagrodzona aż 12 statuetkami Emmy, w tym za najlepszy serial obyczajowyFoto: HBO/mat. promocyjne

W tym wydaniu "Do południa" nie przekonamy się zapewne, czy Jon Snow żyje, ale aktorzy serialu "Gra o tron" opowiedzą o swojej pracy przy jednym z największych fenomenów kultury popularnej początku XXI wieku.

W świecie "Gry o tron" nikt nie jest bezpieczny, a czarne charaktery są wyjątkowo zjadliwe. Aktorzy opowiedzą między innymi o tym, jak żegnają kolegów, których postacie w mniej lub bardziej drastycznych okolicznościach opuściły Westeros na zawsze, a ci grający złoczyńców - o tym, jak sobie radzą z reakcjami fanów na kolejne występki swoich postaci.

Maisie Williams (Aryęa Stark), Tom Wlaschiha (Jaqen H'ghar), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Daniel Portman (Podrick Payne), John Bradley (Samwell Tarly), Hannah Murray (Goździk), Isaac Hempstead-Wright (Brandon "Bran" Stark), Ellie Kendrick (Meera Reed), Carice van Houten (Melisandre), Liam Cunningham (Davos Seaworth), Iwan Rheon (Ramsay Snow), Michael McElhatton (Roose Bolton), Dean-Charles Chapman (Tommen Baratheon) i Jonathan Pryce (Wielki Wróbel) - to właśnie z nimi udało się w Londynie porozmawiać Wioletcie Myszkowskiej.

Ale w "Do Południa" będziemy też pamiętać o urodzinach Krzysztofa Komedy (między innymi w "Potrójnym Pasmie Przenoszenia"), opowiemy o atrakcjach (nie tylko muzycznych) festiwalu Coachella (w cyklu "Z dala od Trójki"), pojawią się przepisy kuchni wegańskiej, aktualności ekonomiczne, muzyka ze ścieżek dźwiękowych i kolejny odcinek opowieści Michała Rusinka o Wisławie Szymborskiej.

Zapraszam w środę (27.04) od 9 do 12,

Katarzyna Borowiecka


Polecane