Program "Tumbo pomaga" dla dzieci w żałobie

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Program "Tumbo pomaga" dla dzieci w żałobie
Zespół programu "Tumbo pomaga" wierzy, że mądre wsparcie udzielone dziecku przeżywającemu żałobę ułatwia nie tylko zmaganie się z jej skutkami, ale także stwarza szansę na dobry start w dorosłośćFoto: Glow Images/East News

- Jeśli pacjent umiera w hospicjum i pozostawia kilkuletnie dziecko, to my towarzyszymy temu dziecku do jego okresu dojrzałości - przekonuje Wioletta Bieszczad, psycholog z Hospicjum Opatrzności Bożej Księży Orionistów w Wołominie.

Posłuchaj

Jak działa program "Tumbo pomaga" dla dzieci w żałobie (Na wyciągnięcie ręki/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

W audycji słyszymy, w jaki sposób program założony przez Fundację Hospicyjną pomaga najmłodszym. Na antenie wypowiadają się osoby odpowiedzialne za inicjatywę "Tumbo pomaga" oraz mama dwójki osieroconych przez ojca dzieci. Dowiadujemy się też, w jaki sposób działa darmowa infolinia dla osób, które straciły swoich bliskich.

***

Tytuł audycji: Na wyciągnięcie ręki
Autor: Elżbieta Korczyńska
Goście: Wioletta Bieszczad (psycholog z Hospicjum Opatrzności Bożej Księży Orionistów w Wołominie), Jolanta Leśniewska (dyrektor wykonawcza Fundacji Hospicyjnej), Andżelika Wojtasiewicz (Otwockie Towarzystwo Opieki Paliatywnej)
Data emisji: 25.04.2016  
Godzina emisji: 18.36

fbi/mk

Polecane