Zmiany w Programie 3 Polskiego Radia

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Zmiany w Programie 3 Polskiego Radia
Studio TrójkiFoto: Polskie Radio

Piotr Metz pokieruje redakcją muzyczną Programu 3 Polskiego Radia, a Paweł Lisicki został nowym współprowadzącym "Salonu politycznego Trójki".

Piotr Metz fot. Polskie Radio Piotr Metz fot. Polskie Radio

Piotr Metz pracuje w Trójce nieprzerwanie od 11 lat, prowadzi m.in. autorską audycję "Lista osobista". Wcześniej był związany z RMF FM (był jednym z założycieli i dyrektorem muzycznym stacji w latach 1990-2001), a także redaktorem naczelnym pisma "Machina". Ostatnio pełnił funkcję dyrektora muzycznego Radia Kraków. Metz zastąpił na stanowisku Grzegorza Hoffmanna, który pozostaje w redakcji i nadal prowadzi swoją audycję muzyczną "GH+".

Paweł Lisicki fot. Matěj Baťha/CC BY-SA 3.0 Paweł Lisicki

Paweł Lisicki jest dziennikarzem, publicystą i pisarzem. W latach 2006-2011 był redaktorem naczelnym dziennika "Rzeczpospolita", w latach 2011-2012 tygodnika "Uważam Rze". Od 2013 roku jest redaktorem naczelnym tygodnika "Do Rzeczy". Emitowany od poniedziałku do piątku ok. godz. 8.13 "Salon polityczny Trójki" będzie prowadził na zmianę z Beatą Michniewicz. Do tej pory Paweł Lisicki gościł regularnie w Trójce w roli komentatora.

Polecane