Wiceprzewodniczący PO: minął czas polityki miłości, czas na politykę obrony Polski przed PiS

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Wiceprzewodniczący PO: minął czas polityki miłości, czas na politykę obrony Polski przed PiS
Tomasz SiemoniakFoto: Trójka

- Nie możemy być opozycją, która czeka i się przygląda. Musimy być opozycją niesłychanie aktywną - powiedział w radiowej Trójce Tomasz Siemoniak.

Posłuchaj

Tomasz Siemoniak tłumaczy, dlaczego PO musi być "opozycją totalną" (Salon polityczny Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

Gość "Salonu politycznego Trójki", były minister obrony narodowej i były wicepremier, tłumaczył, dlaczego PO musi być "opozycją totalną" wobec rządów PiS. Jego zdaniem mamy w Polsce "władzę totalną, która chce zawłaszczać wszystkie obszary". W związku z tym PO musi zajmować się "aktywną obroną demokracji, wzywać do przestrzegania zasad, mobilizować opinię publiczną" i "dawać nadzieję, że kiedyś skończy się ten ponury sen".

100 DNI RZĄDU BEATY SZYDŁO >>>

Podczas sobotniego spotkania z dziennikarzami Antoni Macierewicz mówił, że audyt w MON wykaże istnienie "olbrzymiej siatki skorumpowanych polityków, urzędników, wysokich funkcjonariuszy państwa polskiego, który doprowadzili wojsko do złego stanu". Jak odniósł się do tego Tomasz Siemoniak? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Wiceprzewodniczący PO mówił też o wniosku o pośmiertny awans generalski dla pułkownika Ryszarda Kuklińskiego i sprawie Lecha Wałęsy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki     
Prowadzi: Beata Michniewicz     
Gość: Tomasz Siemoniak (wiceprzewodniczący PO, były minister obrony narodowej i były wicepremier)
Data emisji: 29.02.2016      
Godzina emisji: 8.13

pp/iwo

Polecane