"Życie po śmierci". O.S.T.R. o swojej nowej płycie

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Życie po śmierci". O.S.T.R. o swojej nowej płycie
O.S.T.R. opowiada w rozmowie z Hirkiem Wroną o swoim nowym krążku i o doświadczeniach, które zmieniły jego życie Foto: Marcin Grabski/mat. pras.

Gościem Hirka Wrony będzie O.S.T.R. Muzyk pojawi się w audycji "Soul - muzyka duszy" na dzień przed premierą płyty "Życie po śmierci".

Adam Ostrowski, legendarny raper i producent, w trakcie szczerej rozmowy z Hirkiem Wroną opowie o swoich życiowych doświadczeniach - o tym, jak miał świadomość, że pozostała mu jedynie godzina życia i jak to życie w pośpiechu ratowano. Wyzna, dlaczego nie pali już marihuany i ujawni także kulisy współpracy z... 6-letnim synem Jasiem. Dowiemy się także, jak odnalazł swoje szczęście.

O.S.T.R. jest laureatem wielu nagród, otrzymał m.in. Fryderyka, a w 2011 roku został sklasyfikowany na 4. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu "Machina". Podczas swojej kariery muzycznej współpracował już m.in. z Michałem Urbaniakiem, a także z takimi wykonawcami, jak Tede, Fokus, Pezet czy Slums Attack. Dziś wspóltworzy Tabasko, Skill Mega i Killing Skills, a w swej twórczości porusza tematy polityczne czy społeczne.

***

Na audycję "Soul - muzyka duszy" zapraszamy w czwartek (25.02) w godz. 23.05-0.00. Program poprowadzi Hirek Wrona.

kd/fbi

Polecane