Męska seksualność. Jak przejawia się męskość?

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Męska seksualność. Jak przejawia się męskość?
Jakie oczekiwania stawia mężczyznom społeczeństwo i czy spełnienie tych wymagań jest konieczne do bycia "prawdziwym"mężczyzną (zdjęcie ilustracyjne)Foto: pixabay/Unsplash

Chyba wszyscy spotkaliśmy się kiedyś ze stwierdzeniem, że kobieca seksualność jest złożona, a męska - prosta. Czy rzeczywiście tak jest? Jaka jest męska seksualność? Pytamy o to kolejnym odcinku audycji "Seks nasz powszedni".

Posłuchaj

Dr Daniel Bąk (psycholog, psychoterapeuta) i dr Jan Karol Wolski (urolog, androlog) odpowiadają na pytania o męską seksualność (Seks nasz powszedni/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Goście Joanny Mielewczyk, psychoterapeuta Daniel Bąk i urolog Jan Karol Wolski, rozmawiają o kwestiach związanych z męską seksualnością. Odpowiadają na pytanie, co znaczy męskość i czym różni się bycie męskim od bycia mężczyzną.

Eksperci mówią, z jakimi problemami fizycznymi i psychologicznymi borykają się mężczyźni, którzy proszą o pomoc lekarską. Opowiadają o związku między męskością a seksualnością i zbyt częstej koncentracji mężczyzn na fizjonomii. Odpowiadają też na intymne pytania słuchaczy dzwoniących do studia w trakcie audycji oraz udzielają porad.

***

Tytuł audycji: Seks nasz powszedni
Prowadzi: Joanna Mielewczyk
Goście: dr Daniel Bąk (psycholog, psychoterapeuta), dr Jan Karol Wolski (urolog, androlog)
Data emisji: 3.08.2015
Godzina emisji: 0.05

iwo/ei

Polecane