"Kopacz ma determinację. Tusk był artystą"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Kopacz ma determinację. Tusk był artystą"
Głosowanie w Senacie nad ustawą o in vitroFoto: PAP/Jakub Kamiński

Senat minimalną przewagą trzech głosów przyjął ustawę o in vitro. Przeciwko głosowali niektórzy senatorowie PO.

Posłuchaj

Andrzej Olechowski o determinacji Ewy Kopacz i niepokoju związanym z Beatą Szydło (Puls Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

- Rozumiemy, dlaczego Donald Tusk tej sprawy nie forsował, wiele osób było przeciw - powiedział w "Pulsie Trójki" Andrzej Olechowski, były minister spraw zagranicznych, były minister finansów i współzałożyciel PO. Docenił determinację i konsekwencję w działaniu Ewy Kopacz. - Premier Tusk był bardziej artystyczny. Jak się zniechęcił do projektu, bo był opór, to odpuszczał - dodał Olechowski.

Rozmówca Beaty Michniewicz odniósł się do wyników badania opinii publicznej, które wskazuje, że więcej Polaków chętniej widziałoby w fotelu premiera Beatę Szydło niż Ewę Kopacz. W tej grupie jest też 1/4 wyborców PO. - To nowa twarz, mało ludzi zna panią Szydło - stwierdził Olechowski. Jego zdaniem na początku zawsze jest kredyt zaufania.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

On sam jednak odkrywa w Beacie Szydło rzeczy, które go martwią. Co ma jej do zarzucenia? Zapraszamy do wysłuchania audycji. W niej również komentarz gościa do rządowej oferty pomocy "frankowiczom".

***

Tytuł audycji: Puls Trójki

Prowadzi: Beata Michniewicz

Goście: Andrzej Olechowski (były szef MSZ i MF, współzałożyciel PO)

Data emisji: 10.07.2015

Godzina emisji: 17.45

fc

Polecane