Polityczne zmiany? "To ostatnie tygodnie rządzącej Platformy"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Polityczne zmiany? "To ostatnie tygodnie rządzącej Platformy"
Zdjęcie ilustracyjne Foto: sejm.gov.pl

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Czy na polskiej scenie politycznej dojdzie do zmian? O tym rozmawiali goście "Pulsu Trójki".

Posłuchaj

Jacek Wilk i Artur Zawisza o sytuacji na polskiej scenie politycznej (Puls Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

Jacek Wilk z Kongresu Nowej Prawicy mówił w radiowej Trójce, że to są ostatnie tygodnie rządzącej Platformy Obywatelskiej. Jego zdaniem rządy PO były oparte na fałszu. - To była pusta propaganda sukcesu - ocenił. Polityk KNP powiedział, że Polska pod rządami Platformy jest krajem rekordów. - Rekordowe zadłużenie, rekordowe obrabowanie Polaków z pieniędzy z OFE, rekordowa skala podsłuchów i inwigilacji, rekordowa emigracja - zaznaczył i dodał, że czas na zmiany.

Słów krytyki partii rządzącej nie szczędził także Artur Zawisza z Ruchu Narodowego. Polityk przypomniał, że w najbliższą sobotę, przed rozpoczęciem warszawskiej konwencji PO, odbędzie się pikieta partii KORWiN i RN pod hasłem - "Zakopać Platformę". Zdaniem Zawiszy, PO przez osiem lat swoich rządów mocno szkodziła Polsce. - Naszym celem jest ostateczne odsunięcie od władzy Platformy Obywatelskiej - podkreślił.

Goście "Pulsu Trójki" mówili także o listach wyborczych. Czy jest możliwy wspólny start mniejszych partii prawicowych? Można się tego dowiedzieć, słuchając całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki

Prowadzi: Beata Michniewicz

Goście: Jacek Wilk (Kongres Nowej Prawicy), Artur Zawisza (Ruch Narodowy)

Data emisji: 18.06.2015

Godzina emisji: 17.43

aj/mk

Polecane