Trójkowy Krasnal to Trójkuć Wywiadek

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Trójkowy Krasnal to Trójkuć Wywiadek
Naszego krasnala spotkać można we Wrocławiu - mieście z Trójkowym Znakiem Jakości Foto: M. Jethon

Trójkuć Wywiadek ma czworo rodziców. Są to: Magdalena z Olsztyna, Barbara ze Skowarcza, Artur z Bolesławca i Tomasz z Wrocławia. Gratulujemy!

Posłuchaj

Trójkuć Wywiadek - oficjalnym wrocławskim Trójkowym Krasnalem (Zapraszamy do Trójki - ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

17 kwietnia 2015 roku Prezydent Wrocławia odebrał z rąk dyrektor Programu 3 Magdy Jethon dyplom nadania miastu Trójkowego Znaku Jakości. Rafał Dutkiewicz z radością przyjął wyróżnienie. - Jestem dumny i szczęśliwy. Umieścimy ten znak na wszystkich rogatkach miasta, żeby się chwalić, że mamy Trójkowy Znak Jakości - przyznał.

Wrocław z Trójkowym Znakiem Jakości >>>

Dodał, że w prezencie dla Trójki Wrocław ma specjalnego Trójkowego Krasnala, który będzie na stałe zdobił miasto. - Moim zdaniem przypomina on niektórych naszych redaktorów, ale najlepiej by ocenili to sami słuchacze - relacjonowała ze stolicy Dolnego Śląska Gabriela Darmetko.

Redakcja Trójki ogłosiła konkurs na imię dla wyjątkowego Krasnala. Konkurs odbył się w audycji "Zapraszamy do Trójki" w dniach 5, 6 i 7 maja 2015 roku. Zwycięzcy zostali ogłoszeni 12 maja w porannej audycji "Zapraszamy do Trójki". Są to: Magdalena z Olsztyna, Barbara ze Skowarcza, Artur z Bolesławca i Tomasz z Wrocławia. Wszyscy otrzymają specjalne Trójkowe upominki i zaświadczenia - certyfikaty.

***
Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Data emisji: 12.05.2015
Godzina emisji: 7:45

mk/mp

Polecane