Sezon 2015 na Kulturalnej Plaży Trójki otwarty!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Sezon 2015 na Kulturalnej Plaży Trójki otwarty!
Magda Jethon, Katarzyna Figura i Piotr Stelmach podczas inauguracji sezonu 2015 na Kulturalnej Plaży Trójki w Sopocie Foto: Dariusz Trojanowski

To była iście koncertowa sobota w Sopocie! Na żywo zagrał Kortez i trójmiejska grupa Trupa Trupa. A nowy sezon na Trójkowej plaży otworzyły dyrektor Programu 3 Magda Jethon wraz z Katarzyną Figurą.

Posłuchaj

Katarzyna Figura i dyrektor Trójki Magda Jethon otwierają sezon 2015 na Kulturalnej Plaży Trójki (Myśliwiecka 3/5/7)
+
Dodaj do playlisty
+

- Po raz drugi otwieramy Kulturalną Plażę Trójki. Jest z nami znakomita aktorka Kasia Figura, która dziś przetnie wstęgę - powiedziała w sobotnie popołudnie, tuż po rozpoczęciu audycji "Myśliwiecka 3/5/7" dyrektor Magda Jethon. - No to ciach! - odparła Katarzyna Figura przecinając wstęgę.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji "Myśliwiecka 3/5/7" z Sopotu >>>

Na Kulturalnej Plaży Trójki kilka piosenek (w tym zupełnie nową) zaśpiewał Kortez. - Za Tobą w odległości dwudziestu metrów jest piękny, rozłożysty Bałtyk. Nie grałeś jeszcze w takich okolicznościach, prawda? - pytał muzyka Piotr Stelmach. Kortez mówił też o tym, jak zmieniło się jego życie w ciągu ostatnich kilku tygodni, gdy popularność zaczął zdobywać utwór "Zostań". - Zauważam wśród ludzi i w sobie samym, że następuje pewne przełamanie... - przyznał.

Oto jak Leszek Możdżer otwierał Kulturalną Plażę Trójki w 2014 roku >>>

Studio Trójki odwiedził też Olo Walicki, który opowiadał o swoim przywiązaniu do Trójmiasta i o 10-letniej trasie koncertowej, która za nim. - Jeśli się żyje 10 lat w trasie, to jest szalone. Teraz trochę zmądrzałem... - wyznał.

Na koniec na Kulturalnej Plaży Trójki zagrała Trójmiejska grupa Trupa Trupa, której lider, Grzegorz Kwiatkowski tłumaczył, jaka jest specyfika zespołów z Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Zapraszamy do posłuchania dołączonych materiałów, w których dyrektor Magda Jethon opowiada o kostiumach kąpielowych, Katarzyna Figura tłumaczy, co to znaczy, że wszyscy jesteśmy muzyką, a Kortez i Trupa Trupa śpiewają na nadbałtyckiej plaży.

Wystawa "Trójka w obrazach..." otwarta w Sopocie>>>

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7

Prowadzi: Piotr Stelmach

Goście: Magda Jethon (dyrektor Programu 3), Katarzyna Figura (aktorka), Kortez (muzyk), trójmiejski zespół Trupa Trupa, Olo Walicki (muzyk)

Data emisji: 2.05.2015

Godzina emisji: 16.00

fbi/ei

Polecane